Penzión ZUZKA

Ubytovacie zariadenie Zuzka penzión sa nachádza v obci Krásnohorská Dlhá Lúka 6 km od okresného mesta Rožňava.Ubytovanie sa nachádza v podkroví budovy na prízemí sa nachádza Pohostinstvo. Ubytovanie má samostatný vchod z dvora cez terasu. V ubytovni sa nachádzajú 1 dvojposteľová 2 trojposteľové izby jedna 4 posteľová izba s rozkladacím gaučom. . Pre hostí sú k dispozícii dve kúpeľne so sprchovacím kútom a WC. V tejto časti ubytovne je spoločenská miestnosť s kuchynkým kútom. V kuchyni sa nachádza dvojplatnička, mikrovlnka, rýchlovarná konvica, chladnička a kuchynský riad. Na prízemí so samostatným vchodom ponúkame hosťom 1 dvojposteľovú, 1 trojposteľovú a 1 štvorposteľovú izbu s terasou. Ku každej izbe je samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Vchod do izieb je cez spoločenskú miestnosť s televízorom a kuchynským kútom. V kuchynke je kuchynský riad, dvojplatňová indukčná varná doska, mikrovlnka, rýchlovarná konvica a chladnička V celej budove je dostupné WIFI. V záhrade ubytovne je prístrešok s grilom a hojdačka pre deti. Hostia môžu parkovať na dvore. Obec Krásnohorská Dlhá Lúka je asi 6 km vzdialená od  

Krásnohorského Podhradia, kde sa nachádza hrad Krásna Hôrka a Mauzóleum Františky Andrášiovej. Asi 10 km od obce je obec Betliar , kde sa nachádza kaštieľ Betliar, ktorý bol tiež sídlom rodiny Andrášiovcov. Okolité hory poskytujú možnosť na turistiku. Z dediny vedie turistický chodník na Silickú planinu.
V katastri obce sa nachádza Krásnohorská jaskyňa s ojedinelým najväčším kvapľovým útvarom v celej Európe. 3 km je autobusová zastávka na križovatke v Lipovníku smerom do Košíc ako aj smerom na obec Bôrka. Z obce Bôrka je možné v lete prejsť autom ako aj bicyklom do Zádielskej doliny, ktorá sa vyznačuje peknou prírodou dobrým vzduchom a ojedinelou faunou a flórou v celej Európe. Po prechode cez Sorošku sa dostanete k zrúcanine Turňanského hradu a k Jasovskej jaskyni. V okresnom meste Rožňava sa nachádza historické námestie so strážnou vežou uprostred, ako aj Banícke múzeum. Asi 15 km od obce sa nachádza Gombasecká Jaskyňa. Pre milovníkov jaskýň sa v Rožňavskom okrese nachádzajú aj ďalšie jaskyne a to Jaskyňa Domica, Dobšinská Ľadová jaskyňa ako aj Ochtinská aragonitová jaskyňa.

 Poschodie: 

Letné obdobie: 
16.4. - 14.10.

1 osoba (na izbe) / 1 noc 19eur
1 osoba (na izbe) / 2 a viac nocí 17eur
2 osoby a viac / 1 noc 18eur
2 osoby a viac / 2 a viac nocí 16eur
Deti do 10 rokov 15eur
Deti do 10 rokov bez nároku na lôžko 10eur

Vykurovacie obdobie: 
15.10 - 15.4.

1 osoba (na izbe) / 1 noc 19eur
1 osoba (na izbe) / 2 a viac nocí 17eur
2 osoby a viac / 1 noc 18 eur
2 osoby a viac / 2 a viac nocí 16eur
Deti do 10 rokov 15eur
Deti do 10 rokov bez nároku na lôžko 10eur

Vo všetkých izbách sa nachádza klimatizácia.

Miestny poplatok  je  0,50 eur pre  jednu osobu na  jednu noc.

Kontakt:

Penzión Zuzka 
Krásnohorská Dlhá Lúka 181
Krásnohorská Dlhá Lúka 04945 
Slovensko
Mobilný telefón:         +421908981617, +421908724815
mail:penzion@zuzkapenzion.sk, penzionlaci@fz.sk